http://pl.autostarter-alternator.com
Start > Products > Alternator > Alternator DELCO > Delco 21SI Alternator do Cummins 5.9 L, 8,3 L Diesel, Lester 8003

Delco 21SI Alternator do Cummins 5.9 L, 8,3 L Diesel, Lester 8003

    Rodzaj płatności: T/T,L/C,D/A,D/P
    Min. Zamówienie: 10
    Doręczeniowy czas: 15 dni
Podstawowa informacja

Model No: Lester 7642

Additional Info

Packaging: opakowania eksportowego

transport: Ocean,Land,Air

Place of Pochodzenia: Chiny

Certyfikat: TS16949

Opis Product

Szczegóły

Type:
Alternator Assembly
Size:
24V 75A
Car Make:
Cummins, Timberjack w/ Cummins 5.9L, 8.3L Diesel
OE NO.:
Lester 8003
Place of Origin:
NINGBO China (Mainland)
Brand Name:
ZOWO alternator
Model Number:

Pakowanie -dostawy

Packaging Detail: Nuetal carton packing or according to customer's requirments.
Delivery Detail: 3-45days according to the quantity and model

Dane techniczne

1. używane na: Cummins 5.9 L, 8,3 L Diesel
2.OEM:Lester 8003
3.MOQ:10PCS
4.warranty:one roku

Delco 21SI Alternator do Cummins 5.9 L, 8,3 L Diesel, Lester 8003

24V 75A

S/N OEM Part No.
1 Lester 8003
2 Cummins 3675174RX
3 Cummins 3675201RX
4 Cummins 3920617
5 Delco/Ford 10459026
6 Delco/Ford 10461235
7 Delco/Ford 1117897
8 Delco/Ford 1117900
9 Delco/Ford 1117944
10 Delco/Ford 19010108
11 Delco/Ford 19010111
12 Delco/Ford 19010182
13 Delco/Ford 19010199
14 Dresser 1305787h91
15 Dresser 1307203h1
16 Dresser Pb6874
17 Komatsu 1305787H91
18 Komatsu 1305787H91 ALT1022
19 Komatsu 1307203H1
20 Komatsu ALT1023

Aplikacji:

Freightliner, Kenworth, Volvo Trucks;

Kategorie o produkcie : Alternator > Alternator DELCO

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Wang xi Mr. Wang xi
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą